Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

XXVIII Niedziela Zwykła – 14 X 2018


1.Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.Seminarium Odnowy Wiary, zapowiadane w poprzednią niedzielę, rozpocznie się we wtorek 16 października o godz. 1800 (więcej informacji w gablotach).

3.We wtorek 16 października przypada 40. rocznica wyboru Św. Jana Pawła II na Stolicę Św. Piotra w Rzymie; zapraszamy na uroczysty Apel Jasnogórski.

4.Święto Św. Łukasza, Ew., patrona służby zdrowia, przypada 18 października.

5.W następna niedziele 21 października rozpocznie się Tydzień Misyjny pod hasłem „Pełni Ducha i posłani”, zachęcamy do ofiar duchowych i materialnych (w ramach tacy na misje); w czasie Mszy Świętych dla rodzin gościć będziemy ks. Kancelarczyka, założyciela fundacji na rzecz życia nienarodzonych.

6.W następną niedziele odbędzie się liczenie parafian uczestniczących we Mszach Świętych i przystępujących do komunii świętej; w związku z tym w piątek po wieczornym różańcu odbędzie się spotkanie organizacyjne ministrantów i służby sanktuaryjnej.

7.Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego odbędzie się w sobotę 20 października o godz. 1000.

8.Na regałach z prasą katolicką znajdują się „kartki wspominkowe”; intencje i ofiary na wypominki oraz na Mszę Świętą składkową możemy składać do skarbony ustawionej przy prezbiterium oraz w kancelarii.

9.Triduum Różańcowe organizowane przez Wspólnoty Nieustającego Różańca
Świętego, odbędzie się w kościele pw. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku w dniach 19 - 21 października br. Będzie to modlitewne
czuwanie w intencji Kościoła, Ojczyzny i o pokój na świecie.

10.Bóg zapłać naszym Dobroczyńcom…