Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

| dodał:

Wniebowstąpienie Pańskie (VIIN.W.)– 16 V 2021

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. W sobotę 22 maja w czasie Mszy Świętej o godz. 1100 dzieci z klasy III B SP 26 w Białymstoku przystąpią do pierwszej komunii świętej, spowiedź dzieci i rodzin w piątek o godz. 1700.

2. Również w najbliższą sobotę, ramach Wigilii Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy do udziału w wieczornej i nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, ubogaconej fragmentami z Dzienniczka s. Faustyny oraz z Rozważań o miłosierdziu Bożym bł. Michała, rozpoczęcie o godz. 1900 (w głównej świątyni); Msza Święta o północy, zakończenie o godz. 700. Zapraszamy do udziału, szczególnie członków wspólnot; prosimy również lektorów oraz inne osoby o pomoc w odczytywaniu fragmentów rozważań; lista znajduje się na stoliku pod chórem.

3. Trwa nawiedzenie rodzin przez Ołtarzyk Miłosierdzia; Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Bitwy Białostockiej - domów jednorodzinnych oraz bloków nr 23 i 25 odprawiona będzie 21 maja o godz. 1500.

4. W tym tygodniu w naszym sanktuarium odbędą się rekolekcje Archidiecezjalnego Duszpasterstwa Rodzin: rozpoczęcie w najbliższy piątek o godz. 1930, zakończenie w niedziele Mszą Świętą o godz. 1500.

5. Najbliższa niedziela (23 maja) będzie Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o kończącym się okresie spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.

6. Prasa: Idziemy, Gość Niedzielny – na regałach.

7. Bóg zapłać wszystkim DOBROCZYŃCOM.

8. Słowo gościa - br. Tomasza…