Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

| dodał:

Uroczystość Wszystkich Świętych 1 XI 2018

1) W dzisiejszą Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte są odprawiane wg porządku niedzielnego.

2) Od dzisiaj Apel Jasnogórski będzie prowadzony w świątyni.

3) Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych: Msze Święte o godz. 630 (na intencję Papieża), 7 (z Jutrznią w intencji wszystkich wiernych zmarłych), 900, 1500, 1630 i 1800 (składkowa z nieszporami za zmarłych i procesją żałobną); wszystkie Msze Święte z wyjątkiem godz. 1630 będą w głównej świątyni; adoracja w dolnym kościele.

4) Codziennie od 1 do 8 listopada o godz. 1700 będzie różaniec z wypominkami za zmarłych i o 1800 na Mszę Św. w tej intencji. Do skarbon można jeszcze składać wypominki oraz ofiary na Mszę Św. składkową.

5) Odpusty: odpust zupełny w dniach 1-8 XI za nawiedzenie cmentarza grzebalnego; 2 XI – za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy publicznej; warunki: stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu, modlitwa „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencjach Papieża.

6) Na regałach znajdują się bRoszury Dzień Pański oraz Kalendarze jubileuszowe Zwiastuna Miłosierdzia poświęcone Bł. Michałowi Sopoćce.

7) Zmarli we IX i X: + Danuta Gotlib, Zofia Juchnicka, Benedykt Daniłowicz, Krystyna Kozłowska, Janina Parfian,Lilia Średzińska, Ryszard Jackowiak, Tomasz Szpuda. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…