Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

BRAMA w "Ogrodzie Biblijnym" Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach

1.Dzisiaj o godz. 1700 przy Krzyżu – Pomniku (ul. Gen. Maczka) zostanie odprawiona Msza Święta; zapraszamy.

2.Jutro - 22 sierpnia - przypada wspomnienie NMP Królowej.

3.W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej – Msze Święte o godz. 630, 9, 15 i 18 z Aktem Zawierzenia Parafii Matce Bożej Częstochowskiej z okazji 1050 - lecia chrztu Polski (wszystkie w głównej świątyni); zapraszamy również na uroczysty Apel Jasnogórski przy ołtarzu papieskim.

4.Zapraszamy na Apel Jasnogórski z NOWENNĄ przed Uroczystością Matki Bożej Częstochowskiej; o prowadzenie modlitwy prosimy wspólnoty:

  • Jutro - w poniedziałek: Ruch Rodzin Nazaretańskich;
  • we wtorek: Koło Przyjaciół Misji, Straż Honorową i Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa;
  • we środę: Czcicieli Miłosierdzia Bożego i Caritas,
  • we czwartek: Chór Parafialny, Domowy Kościół i Służbę Sanktuaryjną.

5.Tygodniki katolickie: IDZIEMY i GOŚĆ NIEDZIELNY – na regałach.

6.We czwartek 25 sierpnia kończy pracę duszpasterską w naszej parafii ks. Krzysztof, który został skierowany do Parafii pw. NMP z Guadalupe w Białymstoku. Serdecznie dziękujemy ks. Krzysztofowi za gorliwą posługę w naszej wspólnocie, szczególnie za prowadzenie scholi dziecięcej i młodzieżowej oraz ubogacanie liturgii swoimi zdolnościami muzycznymi. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności i wsparcia w dalszej posłudze kapłańskiej; dziękujemy również Siostrze Ignacji, która przez rok pełniła funkcję zakrystianki, na jej miejsce przybędzie (powtórnie) S. Kornelia.

7.Również we czwartek o godz. 1500 będzie odprawiona Msza Święta w 30. dzień po śmierci ks. Jerzego, będzie to pierwsza z cyklu Mszy Świętych gregoriańskich z ofiar złożonych w czasie pogrzebu.

8.Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom, dziękujemy ofiarodawcom tornistrów, które zostaną przekazane dzieciom podopiecznym CARITAS.