Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, o godz. 1030 Msza Św. z obrzędem poświęcenia i włożenia szkaplerzy karmelitańskich.

2. Białystok gości stypendystów OBOZU INTEGRACYJNO-FORMACYJNEGO Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W piątek 21 lipca uczestnicy obozu przybędą do naszego sanktuarium:

  • program: o godz. 1500 będzie Koronka i adoracja Najświętszego Sakramentu; 1630 – Msza Święta; 1800 – posiłek (prośba o upieczenie ciasta); 2000 – Iskra Miłosierdzia i procesja różańcowa do Katedry.

3. W sobotę przypada Święto Św. Marii Magdaleny. 

4. W następną niedzielę 23 lipca po Mszach Świętych będzie poświęcenie pojazdów, ich posiadacze otrzymają pamiątkowe plakietki i będą mogli złożyć ofiarę na pojazdy dla misjonarzy.

5. Przypominamy o zapisach na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – od 24 lipca w Piwnicy Akademickiej oraz do grupy „ZŁOTEJ” - w domu parafialnym (w sklepiku).

6. Zapraszamy na 5 Rowerową Pielgrzymkę z Białegostoku na Jasną Góręw terminie 3 - 10 sierpnia 2015 r. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego technicznie roweru oraz zgłoszenie się poprzez stronę internetową www.rowerymka.pl

7. Duszpasterz i kadra Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku zwracają się z prośbą o pomoc w dotarciu do młodych ludzi w wieku 15-18 lat, potrzebujących wsparcia w zakresie nauki oraz adaptacji społecznej. Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie proponuje młodzieży kontynuację nauki na poziomie gimnazjum oraz klasy 7 szkoły podstawowej,a także w szkole branżowej I stopnia. Zapewnia bezpłatne kształcenie, zakwaterowanie, wyżywienie, comiesięczne wynagrodzenie za praktyki i wsparcie wychowawcze. Szczegółowe informacje na stronie podlaska.ohp.pl.

8. Prasa katolicka: Idziemy, Gość Niedzielny i nasze pismo Zwiastun Miłosierdzia (m.in. z relacją i fotografiami z I Komunii Świętych, pikniku, pielgrzymowania itp.) Informacja o Gabinecie stomatologicznym EURODENT przy ul. Kombatantów 7, posiadającym umowę z NSZ znajduje się w gablocie.

9. Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA KS. STANISŁAWA BOLESTY - NEOPREZBITERA I WIKARIUSZA NASZEJ PARAFII: NIEDZIELA 23 LIPCA 2017, GODZ. 15.00. 

ZAPRASZAMY