Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

XVI Niedziela Zwykła – 22 VII 2018

1. Po Mszy Świętej będzie możliwość poświęcenia pojazdów, kierowcy otrzymają plakietki z modlitwą kierowcy, a także będą mogli złożyć ofiarę na pojazdy dla misjonarzy.

2. Święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy przypada jutro - 23 lipca.

3. Święto św. Jakuba, Ap., a także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, przypada25 lipca; po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów.

4. W czwartek 26 lipca wspominać będziemy św. Joachima i Annę, Dziadków Pana Jezusa, pamiętajmy o modlitwie za nasze babcie i dziadków. W tym dni również po Mszy Świętej o godz. 1500 w sali pod plebanią odbędzie się spotkanie dla SENIORÓW.

5. Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Oleckiej, dziękczynna za nawiedzenie odprawiona będzie ….. lipca o godz. ….00.

6. Kolejny etap pielgrzymowania białostockimi śladami bł. Michała odbędzie się w sobotę 28 lipca; Msza Święta o godz. 1800 w kościele Św. Wojciecha i przejście do budynku byłego Seminarium Duchownego przy ul. Słonimskiej.

7. NOWENNA JUBILEUSZOWA z okazji DZIESIĘCIOLECIA BEATYFIKACJI KS. MICHAŁA SOPOĆKI rozpocznie się w niedzielę 29 lipca 2018 i będzie odprawiana przez dziewięć niedziel (godz. 1430 – adoracja, 1500 – Koronka i Msza Święta, 1600 – konferencja). Serdecznie zapraszamy.

8. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę przy Katedrze (w piwnicy akademickiej) oraz do grupy „ZŁOTEJ” (w sklepiku).

9. Prasa katolicka: Broszury „Dzień Pański”, Zwiastun Miłosierdzia, Idziemy, Gość Niedzielny.

10. Bóg zapłać naszym dobroczyńcom za troskę o świątynię i otoczenie.