Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
BOŻE CIAŁO

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

1.Dzisiaj Msze Święte w naszej świątyni są sprawowane o godz. 700, 900, 1500 i 1800 w głównej świątyni; adoracja całodzienna, wieczorna i nocna będzie również w głównej świątyni. Zachęcamy do udziałuw procesji eucharystycznej z Katedry do kościoła Św. Rocha. Msza Święta przed Katedrą odprawiona będzie o godz. 1000.

2.Serdecznie zapraszamy do udziału w OKTAWIE Bożego Ciała w naszej parafii od 1 do 7 czerwca o godz. 1800; prosimy o obecność całej białej procesji i dzieci pierwszokomunijnych.

3.Jutro, w pierwszy piątek miesiąca, rozpoczną się nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i będą odprawiane jak zwykle po Mszy Świętej o godz. 1800, po nabożeństwie katecheza dla wspólnot Najświętszego Serca Pana Jezusa; Msza Święta z okazji pierwszego piątku dla uczniów (ostatnia w tym roku szkolnym) o godz. 1630 w głównej świątyni; zapraszamy do licznego udziału.

4.W pierwszą sobotę po Mszy Świętej o godz. 700 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i różaniec, a następnie DZIEŃ SKUPIENIA Kół Żywego Różańca; również w sobotę 2 czerwca w Sokółce będzie miał miejsce „Archidiecezjalny Dzień Eucharystii” z udziałem dzieci, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii świętej.

------------------------------------------------------------------------

W związku z rozpoczęciem wyposażania pomieszczeń noclegowych w dobudowanej części budynku plebaniii domu parafialnego prosimy o pomoc w ich sprzątaniu.