Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
BOŻE CIAŁO

1.Dzisiejsza Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej jest obowiązująca; Msze Święte w naszej świątyni sprawowane są o godz. 7.00, 9.00, 15.00i 18.00. Bierzemy udział w procesji eucharystycznej miejskiej, która rozpocznie się po Mszy Świętej w Katedrze o godz. 10.00.

2.Przez całą OKTAWĘ Bożego Ciała zapraszamy do udziału we Mszach Świętych o godz. 18.00, nieszporach eucharystycznych i procesji dookoła kościoła. Prosimy o udział całej białej procesji oraz dzieci z obecnych klas trzecich szkoły podstawowej.

3.Zapraszamy do udziału w Nowennie przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4.Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom. Dziękujemy Panu Prezesowi Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Pani Kierownik Administracji Osiedla za współudział w przygotowaniu Pikniku Rodzinnego w ubiegłą niedzielę, a także Pani Barbarze Topolewicz za trud przygotowania.

5.Dzisiejsza uroczystość przypomina nam o czci wobec Najświętszej Eucharystii, tę cześć możemy okazywać w naszej świątyni przez adorację Jezusa Eucharystycznego. Na stoliku przy wyjściu są listy, na których są wolne rubryki, ZACHĘCAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ.