OPIEKUNOWIE GRUP

OPIEKUNOWIE GRUP

GRUPY PARAFIALNE: 2017 / 2018

Lp. GRUPA OPIEKUN
  • 1.
Apostolstwo i Stowarzyszenie Czcicieli Miłosierdzia Bożego, Służba Sanktuaryjna (drugie niedziele miesiąca, godz. 1500) KS. ANDRZEJ
  • 2.
Wspólnota Eucharystyczna (pierwsze czwartki, godz. 1800) KS. ANDRZEJ
  • 3.
Parafialny Zespół CARITAS (ostatnie niedziele miesiąca, godz. 1500) KS. ANDRZEJ
  • 4.
Parafialna Rada Duszpasterska i Ekonomiczna (spotkania kwartalne) KS. ANDRZEJ
  • 5.
Wspólnota Krwi Chrystusa (trzecie niedziele miesiąca, godz. 1500) KS. ANDRZEJ
  • 6.
Katecheza chrzcielna (pierwsze niedziele miesiąca, godz. 1230) KS. ANDRZEJ
  • 7.
Ruch Rodzin Nazaretańskich (poniedziałki, godz. 1800) KS. MIROSŁAW
  • 8.
Koła Żywego Różańca(pierwsze niedziele miesiąca, godz. 1000 - 1030) KS. MIROSŁAW
  • 9.
Rodzina Karmelitańska, Rycerstwo Niepokalanej, Wspólnota Apelowa (święta MARYJNE) KS. MIROSŁAW
  • 10.
Katecheza parafialna – I Komunia Św.: klasy III (trzecie niedziele miesiąca, godz. 1230) KS. MIROSŁAW
  • 11.
173 PDH Misericordia św. brata Alberta oraz Gromada Nibylandia (soboty) KS. MARCIN
  • 12.
Katecheza parafialna – gimnazja (drugie niedziele miesiąca, godz. 1800) KS. MARCIN
  • 13.
Schola dziecięca (niedziele, godz. 1230) KS. MARCIN
  • 14.
Biała Procesja(pierwsze niedziele miesiąca, godz. 1030) KS. MARCIN
  • 15.
Pielgrzymki piesze KS. MARCIN
  • 16.
Lektorzy ( … ) KS. STANISŁAW
  • 17.
Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca (wtorki, godz. 1800) KS. STANISŁAW
  • 18.
Ruch Światło-Życie (młodzież) / spotkania piątkowe KS. STANISŁAW
  • 19.
Katecheza parafialna – I Komunia Św.: klasy drugie SP – uczniowiei rodzice (drugie niedziele miesiąca, godz. 1230) KS. STANISŁAW
  • 20.
Koło Przyjaciół Misji (trzecie środy miesiąca, godz. 1800) KS. ADAM
  • 21.
Arcybractwo Straży Honorowej i Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa (pierwsze piątki miesiąca, godz. 1800) KS. ADAM
  • 22.
Chór parafialny (czwartki, godz. 1845) i Schola młodzieżowa ( … ) KS. ADAM
  • 23.
Ministranci ( … ) KS. ADAM
  • 24.
Katecheza parafialna – klasy czwarte SP (pierwsze piątki miesiąca – godz. 1630) KS. ADAM
  • 25.
Ruch Światło-Życie: Kręgi Rodzin Domowego Kościoła:
  • ØKrąg E. D. Suralów
  • ØKręgi – J.J. Zabielskich i A.J. Polaków
  • ØKrąg K. M. Hodunów

KS. STANISŁAW

KS. ADAM

KS. ANDRZEJ