WSPÓLNOTA EUCHARYSTYCZNA (ADORACYJNA)

WSPÓLNOTA EUCHARYSTYCZNA (ADORACYJNA)

Opiekun: Kazimierz Łapiński, ks. Andrzej Kozakiewicz

WSPÓLNOTA EUCHARYSTYCZNA SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

„Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity…” (J 15,5)


A D O R A C J A   N O C N A

Godziny godz. 2100 – 2230 godz. 2230 - 2400 godz. 2400 – 130 godz. 130 - 300 godz. 300 – 430 godz. 430 - 600
I CZWARTEK / PIĄTEK Jaświłko Maria

Gryczewscy Anna i Jacek

Grabska Iga

Przygodzka Celina

Wyszyńska Wacława

Szpuda Teresa i Mirosław

Grabowski Bogusław

Moroz Jadwiga

Kozak Stanisława i Tadeusz

Majtas Sabina

Klimowicz Teresa

Leśniewska Beata

Ks. Andrzej Kozakiewicz

……………..…

………………..

………………..

Fankulewska Danuta

Żukowska Wanda

Girejko Krystyna

Sadowski Andrzej

Tarasiuk Antoni

Pawłowski Antoni

Topolewicz Anna

Citkowska Janina

Tarasiuk Małgorzata

Hodun Krystyna

Grabowiecki Jan

II CZWARTEK / PIĄTEK Grabska Iga

Suchocka Genowefa

Sulima Grażyna

Wyszyńska Wacława

Szymańska Anna

Jaświłko Maria

Smoluk Monika

Sosnowska Anna

Moroz Jadwiga

Karny Danuta i Tadeusz

Szczep Helena

Adamski Paweł

Ks. Andrzej Kozakiewicz

Lach Danuta

……………….

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogusława

Falkowska Katarzyna

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Hodun Krystyna

Grabowiecki Jan

III CZWARTEK /PIĄTEK Grabska Iga

Wyszyńska Wacława

Sosnowska Anna

Olszewska Elżbieta

Szpuda Teresa i Mirosław

Kozak Stanisławai Tadeusz Ks. Andrzej Kozakiewicz

Lach Danuta

Gulewicz Ewa

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogusława

Falkowska Katarzyna

Tarasiuk Antoni

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Hodun Krystyna

Grabowiecki Jan

IV CZWARTEK / PIĄTEK Grabska Iga

Suchocka Genowefa

Sulima Grażyna

Szymańska Anna

Smoluk Monika

Sosnowska Anna

Olszewska Elżbieta

Karny Danuta i Tadeusz

Szczep Helena

Adamski Paweł

Ks. Andrzej Kozakiewicz

Syczewska Monika

………………..

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogusława

Falkowska Katarzyna

Ruchlewicz Zbigniew

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Hodun Krystyna

Grabowiecki Jan

V CZWARTEK / PIĄTEK Grabska Iga Olszewska Elżbieta

Szpuda Teresa i Mirosław

Kozak Stanisławai Tadeusz Ks. Andrzej Koakiewicz

………………..

………………...

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogusława

Falkowska Katarzyna

Tarasiuk Antoni

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Hodun Krystyna

Grabowiecki Jan


ADORACJA CAŁODZIENNA I WIECZORNA



NIEDZIELA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
800 - 900

Leśniewska Beata

Kozak Tadeusz

Leśniewska Beata

……………..

Ożarowska Helena

Borowska Zenobia

Leśniewska Beata

Polińska Regina

Nowak Danuta

Leśniewska Beata

Kozak Stanisława

Leśniewska Beata

……………….

Pikuła Jadwigai Alfred

Leśniewska Beata

JaświłkoMaria

Leśniewska Beata

………………..

900 - 1000
Śliżewska Maria

Mierzwińska Weronika

Głażewska Teodora

Urban Teresa

Krutul Marianna

qPuciłowska Janina

Kisło Alicja

Klimowicz Teresa

Szymajda Henryka

Lewonowska Zofia

Zupczyńska Halina

Zabielscy Janina i Józef
1000 - 1100

PARAFIANIE

Serafińska Eugenia

……………

…………….

…………….

Obuchowicz Maria

……………

Głażewska Teodora

Urban Teresa

Kisiel Barbara

…………….

Bułach Bogusława

………………..

1100 - 1200
Rząca Lucyna

……………

Suchocka Halina

…………….

……………

……………

Chyża Elżbieta

………………

Jakowczyk Zofia Olszewska Elżbieta

Danowska Anna

1200 - 1300
Grybowicz Jadwiga

……………..

Korpacz Teresa

…………….

Wyszyńska Wacława

……………

Zimnoch Stanisław

Makowska Alicja

Jaranowska Jolanta

……………

Strzymińska Teresa

…………………

1300 - 1400
Sztachańska Eugenia

………………

Olszewska Elżbieta

Kondracka Regina

Szulborska Marianna

Gorzelska Łucja

Sasin Bernarda

i Piotr

Jurczenia Halina

……………….

Krąg Hodunów, Matygów Kowalczyków,Szatkowskich
1400 - 1500

PARAFIANIE

Suchocka Genowefa

………………

Krutul Wiesława

Haraburda Celina

Kozłowski Czesław

Sawicka Wiesława

qSuchocka Genowefa

qSawicka Wiesława

Suchocka Genowefa

Wejkowska Stanisława

Żyłkowska Irena

Duchnowska Helena

………………

1600 - 1700

Lewonowska Zofia

…………..

Przygodzka Celina

………………

Przygodzka Celina

Citkowska Janina

Żukowska Wanda Girejko Krystyna

Jeromin Józefa

Bobrukiewicz Leonarda

………………

Przygodzka Celina

…………………

1700 - 1800

PARAFIANIE

…………..

Leśniewska Wiesława

………………

Adamska Zenona

Podolej Halina

……………

……………

Brałkowski Krzysztof Krętowska Janina

Szymańska Krystyna

Proniewicka Halina

………………..

1845 – 1945

Prudcow Stanisława

Wyszyńska Wacława

………………..

Pawłowski Antini Rutkowska Anna

Karny Danuta

Wspólnota dla Intronizacji NSPJ Szczep Helena

………………..

Pawłowski Antoni

…………………

1945 – 2045

Perkowska Stanisława

RRN

……………

Hodun Krystyna

…………….

Święcińska Maria

Kozłowska Grażyna

Wyszyńska Wacława

………………

Kozak Stanisława

………………

Tarasiuk Antoni

………………….