Aktualności

PIELGRZYMI

| dodał:

SOBOTA - 21 listopada obfitowała w pielgrzymów, którzy nawiedzili białostockie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Pielgrzymi z Parafii Dąbrówka (Diecezja Warszawsko-Praska) przybyli ze  ks. Andrzejem Piotrowskim - swoim proboszczem. O godz. 9.00 przeżywali Eucharystię, po której uroczyście oddali cześć relikwiom Bł. Michała, a następnie zabrali do swojej parafii.

Drugą grupą pielgrzymią byli pątnicy Stowarzyszenia "Civitas Chrystiana", przybyli z Rzeszowa, Warszawy, Lublina i Białegostoku wraz z ks. prof. Dariuszem Wojteckim oraz Panem Karolem Szmukstą, korzy modlili się w naszym sanktuarium za wstawiennictwem Bł. Michała

O godz. 11 Mszę Świętą odprawiał ks. Maciej Wiacek, wikariusz parafii Św. Maksymiliana w Warszawie, który w imieniu ks. proboszcza Andrzeja Parysa, wraz za swoimi parafianami odebrał relikwie Apostoła Miłosierdzia Bożego. Następnie pielgrzymi pod przewodem Pań - Genowefy Suchockiej i Ewy Gulewicz udali się na szlak Bł. Michała w Białymstoku.

Czwartą grupą byli pielgrzymi z Diecezji ELBLĄSKIEJ - z Parafii SALEZJAŃSKICH Tolkmicko, którzy modlili się wraz z ks. Wiesławem Kanią SDB w czasie Mszy Świętej o godz. 12.00, po której Pani Monika Syczewska przedstawiła nasze sanktuarium i osobę Bł. Michała.

Życzymy wszystkim PIELGRZYMOM obfitych owoców duchowych pielgrzymowania.