Aktualności

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

Największy misjonarz naszych czasów, który odwiedził 132 kraje, niosąc Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie

1.Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny, zapraszamy na Msze Święte i różaniec w intencji misjonarzy.

2.Jutro wspominać będziemy bł. Jerzego Popiełuszkę.

3.We środę po Mszy Świętej o godz. 1800 odbędzie się zebranie organizacyjne ministrantów i Służby Sanktuaryjnej (w związku z liczeniem wiernych).

4.We czwartek przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, Papieża, zapraszamy na uroczysty Apel Jasnogórski w świątyni przy obrazie i relikwiach świętego.

5.Zapraszamy młodzież na nabożeństwo różańcowe w piątek o godz. 19.30, po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie młodzież oazową naszej parafii.

6.W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła, w czasie Mszy Świętych będzie liczenie przystępujących do komunii świętej oraz uczestników niedzielnej Eucharystii;

o godz. 10.00 dodatkowa Msza Święta w dolnym kościele; po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie okolicznościowe dla wolontariuszy troszczących się o czystość świątyni.

7.W trosce o dalsze losy i dobro naszej Ojczyzny pójdźmy w przyszłą niedzielę do urn wyborczych i oddajmy głosy na polityków, którzy szanują i kochają Polskę; powiedzmy NIE tym, którzy nią gardzą i kupczą.

8.Intencje i ofiary na wypominki za zmarłych można składać do skarbon w kościele lub w kancelarii; formularze na regałach.

9.Prasa katolicka (na regałach).

10.Bóg zapłać Dobroczyńcom; dziękujemy Panu Leszkowi Domaniewskiemu i Firmie SADAB za wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych do kancelarii parafialnej. Msza Święta w intencji pracowników firmy odprawiona będzie w niedzielę 8 listopada 2015 o godz. 11.00.