Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

XXIX Niedziela Zwykła – 21 X 2018

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny, zapraszamy do modlitwy różańcowej w tej intencji. Przy wyjściu z kościoła /w sklepiku/ można nabyć pamiątki misyjne z Peru jako wsparcie pracy misyjnej naszego parafianina Ks. Macieja; liczenie frekwencji na Mszach Świętych.

2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża; po Mszy Świętej o godz. 1800 będzie nabożeństwo do Św. Jana Pawła, o godz. 2100 Apel Jasnogórski przed obrazem i relikwiami Świętego.

3. W najbliższą niedzielę 28 października przypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Jest to dzień modlitwy dziękczynnej za naszą świątynią oraz za tych, którzy troszczą się i służą jej, zarówno w wymiarze duchowym, jak też materialnym; po Mszy Świętej o godz. 1500 zapraszamy wolontariuszy i pracowników parafii na spotkanie okolicznościowe w refektarzu;

również w niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i zbiórka do skarbonek na ten cel.

4. Intencje i ofiary na wypominki za zmarłych można składać do skarbon w kościele lub w kancelarii; formularze na regałach.

5. Prasa katolicka (na regałach).

6. CARITAS zaprasza  chętnych jako wolontariuszy do pomocy przy wydawaniu posiłków ubogim; zgłoszenia w CARITAS we środy od 1600 i piątki od 900 (wejście przy sklepiku).

7. W gablocie znajdują się informacje o możliwości badań dla kobiet 25 października w ambulansie ustawionym przy dolnym kościele.

8. Bóg zapłać Dobroczyńcom… 

9. Wybory do SAMORZĄDÓW