Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
X NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 VI 2018

1. Dzisiaj w naszej modlitwie polecajmy Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdę, nowego Metropolitę Białostockiego w pierwszą rocznicę sakry biskupiej oraz ingresu do Archikatedry.

2. Wspomnienie dow. bł. męczenników, prezbiterów: Mieczysława Bohatkiewicza, Władysława Maćkowiaka, Stanisława Pyrtka oraz Henryka Hlebowicza obchodzone będzie 12 czerwca.

3. Zapraszamy na różaniec FATIMSKI we środę 13 czerwca wg stałego porządku; również we środę o godz. 1700 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej.

4. Kończy się Nawiedzenie ołtarzyka miłosierdzia z relikw. bł. Michała przy ul. Sokólskiej; Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Sokólskiej 29 odprawiona będzie w piątek 15 czerwca o godz. 1800.

W następnej kolejności planowane jest nawiedzenie rodzin z ulic: Oleckiej, Suwalskiej, Giżyckiej, Sitarskiej (domów jednorodzinnych), Hajnowskiej, Siemiatyckiej i Bielskiej; zapraszamy na spotkanie organizacyjne mieszkańców tych ulic w piątek 15 czerwca po nabożeństwie czerwcowym.

5. W następną niedzielę będzie wystawienie i uczczenie relikwii Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

6. W dniach 22-24 czerwca br., piątek, sobota, niedziela, organizowana jest Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej. Białostockie grupy wyruszają 22 czerwca (piątek) po Mszy Świętej o godz. 1130 w Białostockiej Katedrze. Pielgrzymka zakończy się w niedzielę 24 czerwca Eucharystią o godz. 1700.

7. Prasa katolicka: Drogi Miłosierdzia, Zwiastun Miłosierdzia, Idziemy i Gość Niedzielny (na regałach); album „UFAJĄCY” z ciekawą treścią i z unikalnymi zdjęciami o bł. Michale (w sklepiku).

8. Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom.