Aktualności

Uroczystość NMP Królowej Polski

| dodał:

NMP Królowej Polski–3 V 2018

1) Dzisiaj Msze Święte są odprawiane wg porządku niedzielnego; o godz. 1800 Msza Święta z udziałem wspólnoty adoracyjnej i spotkanie formacyjno-informacyjne; zapraszamy wszystkich uczestników adoracji Najświętszego Sakramentu.

2) Zapraszamy na nabożeństwa majowe: ogólne (z CZYTANKĄ MARYJNĄ nt. Sługi Bożego Kard. S. Wyszyńskiego) codziennie po Mszy Świętej o godz. 1800; młodzież - w piątki o godz. 1900 (dolny kościół); dzieci – (wraz z rodzicami) od powiedz. do piątku po Mszach Św. o godz. 1800.

3) XXV Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna wyruszy z Białostockiej Katedry w sobotę 5 maja o godz.800. Zapisy na trasie.

4) Nawiedzenie Ołtarzyka Miłosierdzia z relikwiami bł. Michała odbywa się aktualnie przy ul. Sokólskiej 23, w następnej kolejności będzie blok nr 25.

5) Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 4 maja 2018 r. wszystkim wiernym Arch. Biał. i przebywającym na jej terenie.

6) Stowarzyszenie „Rycerstwo Niepokalanej” zaprasza na Diecezjalny dzień Skupienia, który będzie miał miejsce w Parafii pw. Ducha Świętego w Białymstoku 5 maja 2018, rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 1100 pod przewodnictwem o. Stanisława Piętki z Niepokalanowa.

7) W piątek i sobotę (4 i 5 maja) Msze Święte o godz. 630 i 700 odprawiane będą w głównej świątyni; o godz.1500 w dolnym kościele.

8) Zmarli w III i IV: + Alina Kamińska, Bronisława Żeromska, Zofia Akacka, Feliksa Kuligowska, Irena Gudajtys, Jerzy Aleksiejczuk, Stanisław Kunicki, Robert Jabłoński, Stanisław Kułakowski, Jadwiga Ciereszko, Marianna Sidorowicz, Weronika Łapińska i Piotruś Kołban (dziecko nienarodzone). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…