Aktualności

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE - KOLĘDA

| dodał:

SZCZEGÓŁOWY 


Porządek kolędy w dniu 11.02.2019 (poniedziałek)

Ul. BIAŁOSTOCZEK

Nr 16 I i II klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 16 III klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 17 I klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 17 II klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 17.15

Nr 17 III klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00


Porządek kolędy w dniu 12.02.2019 (wtorek)

Ul. BIAŁOSTOCZEK

Nr 18: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 19A (nr 2-53): Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 19A (nr 55-102): Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 24 I i II klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 24 III i IV klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 17.30


Porządek kolędy w dniu 13.02.2019 (środa)

Ul. BIAŁOSTOCZEK

Nr 23: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 26: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr27: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 28: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 29 I-III klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 29 IV klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 17.30


Porządek kolędy w dniu 14.02.2019 (czwartek)

Ul. BIAŁOSTOCZEK

Nr 30: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 31: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 32 I-III klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 32 IV klatka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 18.00

Nr 34: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Nr 36: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

Białostoczek – domy jednorodzinne – od. godz. 17.30

==============================================

Porządek kolędy w dniu 18.02.2019 (poniedziałek)

ul. Bielska: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

ul. Giżycka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 18.00

ul. Siemiatycka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

ul. Olecka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 18.00

ul. Suwalska: rozpoczyna od godz. 18.00

ul. Przytorowa: Ksiądz rozpoczyna od godz. 16.00

ul. Płocka: Ksiądz rozpoczyna od godz. 17.15

=====================================================================

OGÓLNY Porządek wizyty Duszpasterskiej 2018/2019

Poniedziałek – Piątek 16.00 – 21.00

Data, dzień Ulica, numer
2 I śr Tysiąclecia PP( Lasy Państwowe)

Tysiąclecia PP – domy jednorodzinne, Leśna, Nadawki, Andersa

3 I czw Kombatantów 18

Tysiąclecia PP 10, 46

4 I pt Tysiąclecia PP 10a, 60
7 I
pn Tysiąclecia PP44 48, 50, 54, 54A
8 I wt Tysiąclecia PP 52, 56, 58
9 I śr Bitwy Białostockiej (I Armii Wojska Polskiego) 23, 25, 27, 29, 32D

oraz domy jednorodzinne

10 I czw Bitwy Białostockiej (I Armii Wojska Polskiego), 35A, 37, 43, 45
11 I pt Buska – cała
14 I pn Łańcucka, Racławicka, Wołkowyska, Świsłocka, Kowieńska, Grodzieńska, Skidelska, Lidzka, Wileńska

Sokólska 3

15 I wt Sokólska 5, 7, 11, 13, 15, 17
16 I śr Sokólska 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
17 I czw Gołdapska 4, 6, 8, 10

Brzeska

18 I pt Olsztyńska 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7
21 I pn Olsztyńska 8, 9, 10, 11

Sitarska domy jedno oraz Sitarska 52

22 I wt Sitarska 64, 68

Zagumienna 4, 5, 7, 9

23 I śr Zagumienna 8,9/1, 10, 13, 13a
24 I czw Zagumienna – domy jednorodzinne

Zagumienna 11, 11a, 15, 38, 40, 52, 54

25 I pt Radzymińska 2a, 4, 6
28 I pn Radzymińska 7, 8, 9, 10
29 I wt Radzymińska 5, 15, 17, 18
30 I śr Radzymińska 20, 22, 24, 44
31 I czw Radzymińska 26, 32, 34, 40, 42, 46
1 II pt Hajnowska domy jednorodzinne, szeregowe

Kozłowa domy jednorodzinne 17/1, 21

Kozłowa 3, 5, 8, 10

4 II pn Kozłowa 26, 28, 29, 29a, 30, 31, 32
5 II wt Kozłowa 33, 34, 35, 36

Białostoczek domy szeregowe (6, 8, 10)

6 II śr Białostoczek 3, 5, 7, 9, 11
7 II czw Białostoczek 12, 13a, 14
8 II pt Białostoczek 15, 22, 25
11 II pn Białostoczek 16, 17
12 II wt Białostoczek 18, 19a, 24
13 II śr Białostoczek 23, 26, 27, 28, 29
14 II czw Białostoczek 30, 31, 32, 34, 36  i domy jednorodzinne (wszystkie)
18 II pn Bielska, Siemiatycka, Przytorowa, Płocka, Suwalska, Giżycka, Olecka