Aktualności

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

| dodał:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NOWYCH UCZESTNIKÓW ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W NASZYM SANKTUARIUM.

ADORACJA ODBYWA SIĘ W DOLNYM KOŚCIELE, Z WYJĄTKIEM NIEDZIEL I UROCZYSTOŚCI OBOWIĄZUJĄCYCH.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:


KAZIMIERZ i BOŻENA: 503 096 889

KS. ANDRZEJ: 600 429 010

=====================================================================================================


WSPÓLNOTA EUCHARYSTYCZNA SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Tak, jednej godziny nie mogliście czuwać ze Mną ? (Mt 26,40)


AKTUALNY GRAFIK ADORACJI


NIEDZIELA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
800

900

Leśniewska Beata

Kozak Tadeusz

Leśniewska Beata

Ożarowska Helena

Borowska Zenobia

Leśniewska Beata

Nowak Danuta

Leśniewska Beata

Sawicka Wiesława

Leśniewska Beata

Sawicka Wiesława

+Kozak Stanisława

Pikuła Jadwiga i Alfred

Leśniewska Beata

CzerepokKlara

JaświłkoMaria

Leśniewska Beata

900

1000


Śliżewska Maria

Mierzwińska Weronika

Wałuszko Wiesława

Rakowska Krystyna

Głażewska Teodora

Urban Teresa

Krutul Marianna

Puciłowska Janina

Kisło Alicja

Klimowicz Teresa

Szymajda Henryka

Lewonowska Zofia

Zupczyńska Halina

Zabielscy Janina i Józef
1000 - 1100
Serafińska Ewelina

Chyża Elżbieta

Baczewska Jadwiga Obuchowicz Maria Głażewska Teodora

qUrban Teresa

Kisiel Barbara Bułach Bogusława
1100 - 1200
Rząca Lucyna

Kaczmarek Barbara

Suchocka Halina Żmujdzin Krystyna

Czerepok Klara

Chyża Elżbieta

Serafińska Eugenia

Jakowczyk Zofia Olszewska Elżbieta

Danowska Anna

1200 - 1300
Grybowicz Jadwiga Korpacz Teresa Wyszyńska Wacława

Borowska Danuta

Zimnoch Stanisław

Makowska Alicja

Jaranowska Jolanta Strzymińska Teresa
1300 - 1400
Sztachańska Eugenia Olszewska Elżbieta

Kondracka Regina

Szulborska Marianna

Gorzelska Łucja

Sasin Bernarda

i Piotr

Jurczenia Halina Krąg Hodunów, Matygów Kowalczyków,Szatkowskich
1400

1500


Suchocka Genowefa Haraburda Celina


+ Krutul Wiesława

Kozłowski Czesław

Sawicka Wiesława

Suchocka Genowefa

Sawicka Wiesława

Suchocka Genowefa

Wejkowska Stanisława

Żyłkowska Irena

Duchnowska Helena
1600

1700

Lewonowska Zofia

Przygodzka Celina Przygodzka Celina

Citkowska Janina

Żukowska Wanda

Lach Danuta

Girejko Krystyna

Jeromin Józefa

KuprelWanda

Bobrukiewicz Leonarda Przygodzka Celina
1700 - 1800
Leśniewska Wiesława Adamska Zenona

Podolej Halina

Rojecki Piotr

Grabowiecki Jan

Brałkowski Krzysztof Krętowska Janina

Szymańska Krystyna

Proniewicka Halina
1845 – 1945

Prudcow Stanisława

Wyszyńska Wacława Pawłowski Antoni Rutkowska Anna

KarnyDanuta

Wspólnota dla Intronizacji NSPJ Szczep Helena Pawłowski Antoni
1945 – 2045

Perkowska Stanisława

RRN Hodun Krystyna Święcińska Maria M

Kozłowska Grażyna

Wyszyńska Wacława Młodzież


+Kozak Stanisława

Tarasiuk Antoni
A D O R A C J A N O C N A

I CZWARTEK II CZWARTEK III CZWARTEK IV CZWARTEK V CZWARTEK
2100

2230

Jaświłko Maria

Gryczewscy AnnaiJacek

Grabska Iga

Wasilewska Helena

Grabska Iga

Suchocka Genowefa

Sulima Grażyna

Wyszyńska Wacława

Grabska Iga

Wyszyńska Wacława

Grabska Iga

Suchocka Genowefa

Sulima Grażyna

Grabska Iga
2230

2400

Baczewska Jadwiga

Przygodzka Celina

Wyszyńska Wacława

Moroz Jadwiga

Szpuda Teresai Mirosław

Grabowski Bogusław

Jurczenia Halina

Sosnowska Anna

Szymańska Anna

Jaświłko Maria

Smoluk Monika

Moroz Jadwiga

Sosnowska Anna

Sosnowska Anna

Olszewska Elżbieta

Szpuda Teresa i Mirosław

Polińska Renata

Kulesza Grażyna

Smoluk Monika

Olszewska Elżbieta

Polińska Renata

Sosnowska Anna

Szpuda Teresa i Mirosław

Olszewska Elżbieta

Polińska Renata

Sosnowska Anna

2400

0130

Kozak Tadeusz

Majtas Sabina

Klimowicz Teresa

Leśniewska Beata

Hodun Krystyna

 i Maciej

+StanisławaKozak

Karny Danuta iTadeusz

Hodun Krystyna i Maciej
Kozak Tadeusz

Hodun Krystyna i Maciej

+ Stanisława Kozak

Szczep Helena

Hodun Krystyna i Maciej
Kozak Tadeusz

+ Stanisława Kozak

0130

-

0300

Edyta Bołdak

Ks. Andrzej K

Lach Danuta

Ks. Andrzej K

Lach Danuta

Gulewicz Ewa

Ks. Andrzej K

Kulesza Grażyna

Ks. Andrzej K

Jaświłko Maria

Magnuszewska Maria

Ks. Andrzej K

0300

0430

Fankulewska Danuta

Żukowska Wanda

Girejko Krystyna

Sadowski Andrzej

Tarasiuk Antoni

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogumiła

Falkowska Katarzyna

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogumiła

Falkowska Katarzyna

Tarasiuk Antoni

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogumiła

Falkowska Katarzyna

Kulesza Grażyna

Klimowicz Teresa

Kryńska Bogumiła

Falkowska Katarzyna

Tarasiuk Antoni

Konobrodska Maria

0430

-

0600

Pawłowski Antoni

Topolewicz Anna

Citkowska Janina

Tarasiuk Małgorzata

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni

Kulesza Grażyna

Topolewicz Anna

Tarasiuk Małgorzata

Pawłowski Antoni