Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

KTÓRYM Z NICH JESTEM?

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zapraszamy do modlitwy w intencji misjonarzy  oraz na spotkanie misyjne z Siostrą Kornelią we środę po różańcu.

2.Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła obchodzić będziemy w najbliższą niedzielę 30 października. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię - uczestniczą systematycznie w życiu religijnym, podejmują bezinteresowną pracę i składają ofiary; po Mszy Świętej o godz. 900 zapraszamy na spotkanie okolicznościowe w refektarzu wolontariuszy zaangażowanych w różne formy służby na rzecz świątyni – wystrój, czystość, kancelarię, obsługę pielgrzymów.

3.Święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza przypada w piątek 28 października; po różańcu (ok. godz. 19.15) spotkanie formacyjne wolontariuszy CARITAS parafialnej - kaplica w domu parafialnym.

4.Zebranie przedstawicieli wszystkich wspólnot zgromadzonych w Radzie Parafialnej odbędzie się w niedzielę 6 listopada po Mszy Świętej o godz. 1030. Poświęcone będzie zakończeniu Jubileuszu Miłosierdzia i Chrztu Polski oraz ceremonii składania Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

5.Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego odbędzie się w sobotę 29 października o godz. 10.00.

6.Przypominamy, że Msze Święte poranne i adoracja wieczorna w tygodniu odbywają się w dolnym kościele, Msza Święta o godz. 1800 i różaniec w głównej świątyni.

7. ZAPROSZENIE DO OPERY FILHARMONII PODLASKIEJ na Koncert Oratoryjny z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego (Msza Żałobna Requiem c-mol Luigiego Cherubiniego; kantata Jamesa MacMillana) - piątek 28 października 2016 godz. 19.00.