Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
X NIEDZIELA ZWYKŁA

| dodał:

1.Uroczysty Apel Jasnogórski z okazji XXV-lecia wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Białymstoku odbędzie się dzisiaj o godz. 21.00 przy Ołtarzu Papieskim. Zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie chór i wspólnoty, do udziału w tej wieczornej modlitwie.

2.Dzisiaj, w budynku Publicznego Gimnazjum nr 16 im. Bł. Ks. Michała Sopoćki przy ul. Sokólskiej 1, odbędą się wybory do Rady Osiedla Białostoczek. Do ważnego głosowania potrzebny jest dowód osobisty.

3.Spotkanie mieszkańców ul. Białostoczek 16 i 18 w związku z nawiedzeniem „Ołtarzyka miłosierdzia” z relikwiami Bł. Michała odbędzie się jutro (poniedziałek 6 czerwca 2016) po nabożeństwie czerwcowym.

4.Piesza Pielgrzymka Różanostocka odbędzie się w terminie 24-26 czerwca br. (piątek, sobota, niedziela); zapisy w kancelarii i w zakrystii.

5.Fundacja Spe Salvi serdecznie zaprasza wszystkich uzdolnionych muzycznie i pragnących rozwijać swoje talenty wokalne na polu muzyki chrześcijańskiej na Wokalne Warsztaty Uwielbienia „BOGU DŹWIĘKI”. Warsztaty rozpoczną się 9 czerwca o godz. 15.00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A.

6.MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY pod hasłem "Każde życie jest bezcenne"odbędzie się w niedzielę 12 czerwca br. Rozpocznie się o godz. 14.00 (po Mszy Świętej o godz. 12.30 w kościele św. Rocha). Zapraszamy do licznego uczestnictwa całe rodziny, młodzież i dzieci. Po zakończeniu Marszu, od godz. 15.00, na placu przy Katedrze będzie trwało wspólne świętowanie na placu przy Katedrze. Ukoronowaniem będzie Koncert uwielbienia „Bogu Dźwięki” o godz. 20.30.

7.PRASA KATOLICKA: "Zwiastun Miłosierdzia" - ilustrowane pismo naszej parafii, fotografie i ciekawe artykuły z Triduum Paschalnego, Niedzieli Miłosierdzia oraz nt. Patrona Białegostoku; Drogi Miłosierdzia (z relacją o jubileuszu i pielgrzymkach pieszych), Idziemy, Gość Niedzielny (na regałach).

8.Bóg zapłać Dobroczyńcom.