Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
URODZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

KRÓLOWO POLSKI, MÓDL SIE ZA NAMI!

JESTEM PRZY TOBIE, PAMIĘTAM, CZUWAM

1.Dzisiaj przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski; Msze Święte wg porządku niedzielnego; Na Jasnej Górze odbywają się uroczystości z Aktem zawierzenie naszego Narodu Opiece Matki Bożej; w naszej świątyni Aktu tego dokonamy dziś podczas Apelu Jasnogórskiego Mszy Świętej o godz. 1030, 1500 o godz. 2100 przy ołtarzu papieskim (prośba o przyniesienie lampionów).

2.Wspólnotę adoracyjną zapraszamy w I czwartek miesiąca na Mszę Świętą o godz. 1800, następnie będzie konferencja (w dolnym kościele) oraz spotkanie organizacyjne (w sali pod plebanią).

3.I piątek - o godz. 16.30 Msza Święta z katechezą dla klas czwartych szkoły podstawowej oraz spowiedź pierwszej grupy dzieci, które w niedzielę8 maja o godz. 12.30 przystąpią do I Komunii Świętej.

4.W I sobotę po Mszy Świętej o godz. 700 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryii różaniec; równieżwsobotę 7 majaorganizowana jest Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna,wyruszy zBiałostockiejKatedryogodz.7.30, zakończy się Mszą św. celebrowaną w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy organizowane są na trasie – całkowity koszt pielgrzymki to 5 zł; autokar powrotny – 10 zł.”

5.Dnia 7 maja br. w Białymstoku odbędzie się „Droga do wolności - Bieg im.
Ks. Stanisława Suchowolca", upamiętniający postać byłego kapelana
białostockiej opozycji solidarnościowej i niepodległościowej śp. ks.
Stanisława Suchowolca. Zbiórka uczestników biegu o godz. 9 przy pomniku
ks. Jerzego Popiełuszki, a start o godz. 10.00. Po zakończeniu biegu
odbędzie się Festyn rodzinny przy kościele Niepokalanego Serca Maryi
(Dojlidy), w czasie którego wystąpi polski zespół z Grodna.
Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

6.Msze Święte w dni powszednie: o godz. 630, 700 i 1800 – w głównej świątyni; o godz. 15.00 oraz adoracja całodzienna - w dolnym kościele.