Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

| dodał:

X TYDZIEŃ BIBLIJNY Weźmijcie Ducha Świętego! (J 20,22)

III Niedziela Wielkanocna – 5 V 2019

1.Dzisiaj rozpoczyna się X Tydzień Biblijny i będzie trwał do soboty 11 maja. Zachęcamy do słuchania Słowa Bożego podczas Mszy Świętych, a także do osobistej lektury Pisma Świętego.

2.W ramach Tygodnia Biblijnego, w piątek 10 maja po Mszy Świętej o godz. 1800 w dolnym kościele odbędzie się Krąg Biblijny - zapraszamy szczególnie wszystkich lektorów naszej parafii.

3.Dziś naszej parafii, na zaproszenie Rycerstwa Niepokalanej gościmy s. Barbarę Lisowską, szarytkę, która za chwilę wypowie krótkie świadectwo, będzie również możliwość otrzymania cudownego medalika Matki Bożej.

4.Jutro przypada święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

5.Nawiedzenie OŁTARZYKA MIŁOSIERDZIA rozpocznie się jutro przy ul. Radzymińskiej 4, następnie w blokach 6 i 8; Msza Święta dziękczynna w intencji mieszkańców ul. Radzymińskiej 2A odprawiona będzie 8 maja o godz. 1800.

6.Uroczystość św. Stanisława, Bpa i M, Głównego Patrona Polski przypada w środę 8 maja; jest to również dzień imienin Ks. Abpa Seniora Stanisława – polecajmy Bogu w modlitwie Dostojnego Solenizanta, jak również wszystkich naszych solenizantów.

7.Spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w środę 8 maja po Mszy Świętej o godz. 1800.

8.Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej (pierwszej grupy dzieci) odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 maja w czasie Mszy Świętej o godz. 1030; spowiedź dzieci w piątek o godz. 1700.

9.Spotkanie modlitewno-formacyjne Stowarzyszenia i Apostolstwa Miłosierdzia Bożego odbędzie się w niedzielę 12 maja, rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 1500.

10.Zbiórka na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne odbędzie się w następną niedzielę 12 maja.

11. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa majowe - dorosłych, dzieci i młodzież. 

12. Intencje modlitewne na V: Kół Żywego Różańca - W intencji dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej; Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa - w intencji Europy, o wybór do Parlamentu Europejskiego ludzi wierzących w Boga i prawych.

13. Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom; dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i udział w Nowennie i Uroczystości Miłosierdzia Bożego.