Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

| dodał:

X TYDZIEŃ BIBLIJNY Weźmijcie Ducha Świętego! (J 20,22)

III Niedziela Wielkanocna – 15 IV 2018

1. Dzisiaj rozpoczyna się X Tydzień Biblijny i będzie trwał do soboty 21 kwietnia. Niech ten tydzień ukaże znaczenie Słowa Bożego w życiu chrześcijanina. Czytajmy Pismo Święte indywidualnie i w rodzinach. 

1A. Zapraszamy również na spotkanie biblijne 

  • CZCICIELI Miłosierdzia Bożego, Wspólnotę Adoracji Najświętszego Sakramentu i Caritas  we czwartek 19 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 1500 (sala pod plebanią)

  • LEKTORÓW - we środę 18 KWIETNIA o godz. 17.00 (sala pod plebanią).

2. Msza Święta i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie – środa 18 kwietnia godz. 1800.

3.Nawiedzenie OŁTARZYKA MIŁOSIERDZIA trwa przy ul. Sokólskiej 19; Msza Święta dziękczynna w intencji mieszkańców ul. Sokólskiej 15 i 17 odprawiona będzie 23 kwietnia o godz. 700.

4. Msze Święte o godz. 630, 700 i 1500 - w dolnym kościele; Msza Święta o godz. 1800 (główna świątynia); adoracja (dolny kościół).

5. Zbiórka na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne odbędzie się w następną niedzielę 22 kwietnia.

6. Przeżywamy rok dziesięciolecia beatyfikacji ks. Michała Sopoćki. Z tej okazji miesięcznik „Drogi Miłosierdzia” oraz Stowarzyszanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego Archidiecezji Białostockiej zapraszają wszystkie osoby, które chciałyby podzielić się doświadczeniami osobistego spotkania z ks. Sopoćką, bądź wspomnieniami o ks. Michale przechowywanymi w pamięci rodzin; kontakt z redakcją miesięcznika „Drogi Miłosierdzia” lub Stowarzyszeniem Czcicieli Miłosierdzia Bożego. 

6A. Pragniemy również z tej okazji zgromadzić świadectwa osób, zarówno naszych parafian jak i pielgrzymów, które doznały szczególnych łask od Boga za wstawiennictwem Bł. Michała w czasie tego dziesięciolecia. Prosimy o kontaktowanie się w tej sprawie z duszpasterzami naszego sanktuarium

8. Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom (…)