Aktualności

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

| dodał:

NAWRACAJCIE SIĘ

PROGRAM Wielkopostnych w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku 2019

Prowadzący: Ks. dr Bogdan Skłodowski - Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej

Wspomagający (katechezy w szkołach): Siostry Misjonarki i Siostry Pallotynki


NIEDZIELA - 07 IV 2019

Godz. 700 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 900 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 1030 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 1145 - Msza Święta z kazaniem dla małych dzieci

Godz. 1230 - Msza Święta z kazaniem dla szkół podstawowych – klasy I-V SP 26 i 42 oraz przedszkoli

Godz. 1500 - Koronka i Msza Święta z kazaniem

Godz. 1800 - Msza Święta z kazaniem dla młodzieży, kl. VI-VIII SP 26 i 42 oraz gimnazjum


PONIEDZIAŁEK - 08 IV 2019

Godz. 700 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 900 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 1000 - Nabożeństwo i spowiedź dla KLAS III GIMNAZJUM oraz klas VII i VII Szkół Podstawowych 26 i 42

Godz. 1100 - Nabożeństwo i spowiedź dla DZIECI Szkół Podstawowych 26 i 42

Godz. 1500 - Koronka i Msza Święta z kazaniem

Godz. 1800 - Msza Święta z kazaniem


WTOREK - 09 IV 2019

Godz. 700 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 900 - Msza Święta z kazaniem

Godz. 1000 - Droga Krzyżowa dla klas III GIMNAZJUM oraz klas VII I VII Szkół Podstawowych 26 i 42

Godz. 1100 - Droga Krzyżowa dla DZIECI Szkół Podstawowych 26 i 42

Godz. 120 0- Nabożeństwo i spowiedź dla Zespołu Szkół Elektrycznych

Godz. 1500 - Koronka i Msza Święta z kazaniem

Godz. 1800 - Msza Święta z kazaniem


ŚRODA 10 IV 2019

Godz. 120 0- Droga Krzyżowa dla Zespołu Szkół Elektrycznych


CZWARTEK – 11 IV 2019

Godz. 1200 - Msza Święta dla Zespołu Szkół Elektrycznych

====================================================


Rekolekcje dla dzieci i młodzieży - SPOTKANIA W SZKOŁACH

------------------------------------------------------------------------

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica - 8 i 9 kwietnia (poniedziałek i wtorek)

SP nr 26 kl. VI-VIII: godz. 830 – 910 (kościół – 1000);

SP nr 26 kl. I-III: godz. 920 – 950; (kościół – 1100);

SP nr 26 kl. IV-V: godz. 1000 – 1040 (kościół – 1100)

====================================================================

Szkoła Podstawowa nr 42 im. Bł. Ks. Michała Sopocki z Oddz. Gimnazjalnymi - 8 i 9 IV 2019 (poniedziałek i wtorek):


Gimnazjum, SP nr 42 kl.VI-VIII: godz. 900 – 940 (kościół – 1000)

SP nr 42 kl.I-V: godz. 950 – 1030 (kościół – 1100)

=============================================================================

Zespół Szkół Elektrycznych im. Prof. Janusza Groszkowskiego - 9, 10 i 11 kwietnia (wtorek, środa i czwartek):

I grupa: godz. 850 – 935;

II grupa: godz. 945 – 1030;

III grupa: godz. 1045 – 1130

KOŚCIÓŁ: godz. 1200:  WTOREK – Nabożeństwo Pokutne; ŚRODA - Droga Krzyżowa; CZWARTEK –Msza Święta